![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vargas | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Jul 14, 2011
Location: Brazil
|

| 59 | Legion (2010) - Feb 02, 2012 |
| 76 | Rio (2011) - Jan 31, 2012 |
| 40 | The Tree of Life (2011) - Jan 31, 2012 |
| 20 | Zack and Miri Make a Porno (2008) - Jan 23, 2012 |
| 40 | The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011) - Jan 22, 2012 |
| 60 | The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Jan 22, 2012 |
| 60 | The Twilight Saga: New Moon (2009) - Jan 22, 2012 |
| 60 | Twilight (2008) - Jan 22, 2012 |
| 80 | The Boy in the Striped Pyjamas (2008) - Jan 22, 2012 |
| 80 | Agora (2009) - Jan 20, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |