![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vbraga | |
![]() |
Movie Buff - 440 Films Ranked
Member Since: Jan 8, 2012
|

| 30 | Clueless (1995) - Jan 08, 2012 |
| 60 | Diamonds Are Forever (1971) - Jan 08, 2012 |
| 35 | The Scorpion King (2002) - Jan 08, 2012 |
| 60 | Airplane! (1980) - Jan 08, 2012 |
| 30 | Arachnophobia (1990) - Jan 08, 2012 |
| 45 | The Men Who Stare at Goats (2009) - Jan 08, 2012 |
| 30 | The Three Musketeers (1993) - Jan 08, 2012 |
| 55 | Hannibal (2001) - Jan 08, 2012 |
| 30 | Crocodile Dundee (1986) - Jan 08, 2012 |
| 15 | Journey to the Center of the Earth (2008) - Jan 08, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |