![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vdmerwe | |
![]() |
Movie Buff - 164 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2009
Location: UK
|

| 84 | Scream (1996) - Apr 11, 2011 |
| 86 | The Dark Knight (2008) - Apr 10, 2011 |
| 71 | Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Apr 10, 2011 |
| 66 | Meet the Fockers (2004) - Apr 10, 2011 |
| 69 | Dead Snow (2009) - Apr 10, 2011 |
| 81 | Bruce Almighty (2003) - Apr 10, 2011 |
| 89 | Juno (2007) - Apr 09, 2011 |
| 86 | Annie Hall (1977) - Apr 09, 2011 |
| 82 | In Bruges (2008) - Apr 09, 2011 |
| 85 | Half Baked (1998) - Apr 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |