Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
vdo
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Dec 17, 2010
Location: Tehran, Hell, Iran
Bio: I\'m serious.
Recent Rankings
88 The Matrix (1999) - Dec 17, 2010
Mini-Review: ...
94 The Godfather (1972) - Dec 17, 2010
Mini-Review: I
91 Scarface (1983) - Dec 17, 2010
Mini-Review: Al Pacino played extremely good!
74 The International (2009) - Dec 17, 2010
Mini-Review: Truth! And Clive Owen played the role very well.
79 Inside Man (2006) - Dec 17, 2010
Mini-Review: Nice idea!
93 Seven (1995) - Dec 17, 2010
Mini-Review: Beautiful :) But i don't like end of the film.
73 The Expendables (2010) - Dec 17, 2010
Mini-Review: Fabulous cast! but unfortunately It's like Rambo.
71 The A-Team (2010) - Dec 17, 2010
Mini-Review: Not bad!
55 Machete (2010) - Dec 17, 2010
Mini-Review: The ugly!
90 The Hurt Locker (2009) - Dec 17, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with vdo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?