vedatct

vedatct
Movie Buff - 453 Film Ratings
Member Since: 11 May 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 16% Basic Instinct 2 (2006) - Rated 29 Mar 2021
86 59% Basic Instinct (1992) - Rated 29 Mar 2021
100 97% Heat (1995) - Rated 28 Mar 2021
90 76% Soul (2020) - Rated 22 Feb 2021
89 68% Tenet (2020) - Rated 07 Jan 2021
90 76% Ghost (1990) - Rated 08 Dec 2020
90 76% Taxi Driver (1976) - Rated 29 Mar 2020
50 4% The Silence (2019) - Rated 28 Mar 2020
80 31% What Did Jack Do? (2017) - Rated 28 Mar 2020
89 68% The Great Gatsby (2013) - Rated 27 Mar 2020