vellocet

vellocet
Movie Buff - 135 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2012
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 68% Requiem for a Dream (2000) - Rated 03 Apr 2012
82 77% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 03 Apr 2012
76 48% Across the Universe (2007) - Rated 03 Apr 2012
78 57% Gattaca (1997) - Rated 03 Apr 2012
76 48% Superbad (2007) - Rated 03 Apr 2012
80 68% Talk to Her (2002) - Rated 03 Apr 2012
80 68% 9 Songs (2004) - Rated 03 Apr 2012
65 18% Shrek the Third (2007) - Rated 03 Apr 2012
76 48% The Little Mermaid (1989) - Rated 03 Apr 2012
75 36% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 03 Apr 2012