![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
velocity92c | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Jan 18, 2009
Location: USA
|

| 90 | Ocean's Twelve (2004) - Jan 18, 2009 |
| 85 | Armageddon (1998) - Jan 18, 2009 |
| 90 | GoldenEye (1995) - Jan 18, 2009 |
| 90 | Jack (1996) - Jan 18, 2009 |
| 85 | The Matrix Reloaded (2003) - Jan 18, 2009 |
| 100 | Goodfellas (1990) - Jan 18, 2009 |
| 90 | A Beautiful Mind (2001) - Jan 18, 2009 |
| 90 | Saving Private Ryan (1998) - Jan 18, 2009 |
| 85 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jan 18, 2009 |
| 85 | I, Robot (2004) - Jan 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |