![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vernbodeen | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2010
Location: Colorado, USA
|

| 85 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Feb 12, 2010 |
| 100 | Erin Brockovich (2000) - Feb 12, 2010 |
| 80 | Contact (1997) - Feb 12, 2010 |
| 75 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Feb 12, 2010 |
| 95 | Taxi Driver (1976) - Feb 12, 2010 |
| 60 | Free Willy (1993) - Feb 12, 2010 |
| 75 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Feb 12, 2010 |
| 100 | Hotel Rwanda (2004) - Feb 12, 2010 |
| 90 | 12 Monkeys (1995) - Feb 12, 2010 |
| 80 | Burn After Reading (2008) - Feb 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |