![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
versionist | |
![]() |
Movie Buff - 466 Films Ranked
Member Since: Jan 18, 2010
|
|
Message Sent!
| |

| 87 | UHF (1989) - Jan 30, 2010 |
| 75 | Evolution (2001) - Jan 30, 2010 |
| 85 | Dirty Rotten Scoundrels (1988) - Jan 30, 2010 |
| 83 | The Break-Up (2006) - Jan 30, 2010 |
| 82 | Conspiracy Theory (1997) - Jan 30, 2010 |
| 82 | The Good Shepherd (2006) - Jan 30, 2010 |
| 80 | Lean on Me (1989) - Jan 30, 2010 |
| 80 | Teen Wolf (1985) - Jan 30, 2010 |
| 80 | Summer School (1987) - Jan 30, 2010 |
| 85 | The Last King of Scotland (2006) - Jan 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |