verth1

verth1
Movie Buff - 173 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 83% The Rock (1996) - Rated 13 Feb 2012
84 84% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 13 Feb 2012
55 14% Bee Movie (2007) - Rated 13 Feb 2012
79 73% GoldenEye (1995) - Rated 13 Feb 2012
70 54% The Karate Kid (1984) - Rated 13 Feb 2012
42 3% Bruce Almighty (2003) - Rated 13 Feb 2012
64 27% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 13 Feb 2012
69 49% There's Something About Mary (1998) - Rated 13 Feb 2012
63 25% Jeepers Creepers (2001) - Rated 13 Feb 2012
65 35% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 13 Feb 2012