![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vestal.shawn | |
![]() |
Movie Buff - 382 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Stand by Me (1986) - Dec 18, 2007 |
| 85 | Dog Day Afternoon (1975) - Dec 18, 2007 |
| 90 | All the President's Men (1976) - Dec 18, 2007 |
| 75 | Breakdown (1997) - Dec 18, 2007 |
| 75 | Open Water (2003) - Dec 18, 2007 |
| 75 | October Sky (1999) - Dec 18, 2007 |
| 60 | European Vacation (1985) - Dec 18, 2007 |
| 80 | Ghostbusters (1984) - Dec 18, 2007 |
| 85 | The Jerk (1979) - Dec 18, 2007 |
| 75 | Walk the Line (2005) - Dec 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |