![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vgare | |
![]() |
Flick Fan - 81 Films Ranked
Member Since: Mar 7, 2009
|

| 90 | WALL·E (2008) - Dec 10, 2011 |
| 75 | The Invasion (2007) - Feb 20, 2011 |
| 95 | Bridget Jones's Diary (2001) - Feb 20, 2011 |
| 80 | The Birdcage (1996) - Feb 20, 2011 |
| 70 | Tombstone (1993) - Feb 20, 2011 |
| 75 | Bee Movie (2007) - Feb 20, 2011 |
| 85 | Minority Report (2002) - Feb 20, 2011 |
| 70 | RoboCop (1987) - Feb 20, 2011 |
| 85 | Up (2009) - Feb 20, 2011 |
| 90 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Feb 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |