![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vicious610 | |
![]() |
Movie Buff - 168 Films Ranked
Member Since: Sep 25, 2011
Location: USA
|

| 90 | The Ring (2002) - Sep 26, 2011 |
| 80 | Angels in the Outfield (1994) - Sep 26, 2011 |
| 80 | Shark Tale (2004) - Sep 26, 2011 |
| 85 | Burn After Reading (2008) - Sep 26, 2011 |
| 80 | Toy Story 2 (1999) - Sep 26, 2011 |
| 80 | Lethal Weapon 2 (1989) - Sep 26, 2011 |
| 80 | Jurassic Park III (2001) - Sep 26, 2011 |
| 85 | Superman Returns (2006) - Sep 26, 2011 |
| 80 | Beethoven (1992) - Sep 26, 2011 |
| 75 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Sep 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |