victoregis

victoregis
Film Freak - 604 Film Ratings
Member Since: 28 Jul 2014
Location: Niterói, Rio de Janeiro, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 16% The Lobster (2015) - Rated 25 Dec 2016
40 8% The Girl on the Train (2016) - Rated 06 Dec 2016
60 25% Nosferatu the Vampyre (1979) - Rated 06 Dec 2016
70 42% Elle (2016) - Rated 06 Dec 2016
90 89% Arrival (2016) - Rated 06 Dec 2016
90 89% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 25 Nov 2016
60 25% Ghostbusters (2016) - Rated 16 Nov 2016
80 67% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 16 Nov 2016
60 25% Suicide Squad (2016) - Rated 16 Nov 2016
75 54% Hell or High Water (2016) - Rated 16 Nov 2016