![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
victortanaka | |
![]() |
Film Freak - 873 Films Ranked
Member Since: Jan 22, 2010
Location: São Paulo, SP, Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | The Immigrant (1917) - Dec 07, 2010 |
| 70 | Imagine That (2009) - Dec 07, 2010 |
| 50 | A Nightmare on Elm Street (2010) - Dec 07, 2010 |
| 60 | Mr. Deeds (2002) - Oct 23, 2010 |
| 60 | Help! (1965) - Oct 23, 2010 |
| 70 | Harvie Krumpet (2003) - Oct 23, 2010 |
| 70 | When Harry Met Sally... (1989) - Oct 23, 2010 |
| 70 | Halloween H20: Twenty Years Later (1998) - Oct 23, 2010 |
| 30 | I Love You Phillip Morris (2009) - Oct 23, 2010 |
| 80 | French Roast (2008) - Oct 23, 2010 |
| Actors | Charles Chaplin Julie Andrews |
| Directors | Charles Chaplin Tim Burton |
| Writers | Charles Chaplin |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |