viewer88

viewer88
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 13 Nov 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 51% The Apartment (1960) - Rated 18 Nov 2012
88 81% Team America: World Police (2004) - Rated 18 Nov 2012
81 26% Slackers (2002) - Rated 18 Nov 2012
89 84% V for Vendetta (2006) - Rated 18 Nov 2012
83 43% Ray (2004) - Rated 18 Nov 2012
85 62% First Blood (1982) - Rated 18 Nov 2012
88 81% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 18 Nov 2012
83 43% Old School (2003) - Rated 18 Nov 2012
91 94% No Country for Old Men (2007) - Rated 18 Nov 2012
88 81% Memento (2001) - Rated 18 Nov 2012