vile1

vile1
Movie Buff - 341 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2008
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 77% City of God (2002) - Rated 02 Sep 2008
18 3% The Nutty Professor (1996) - Rated 02 Sep 2008
68 41% Baseketball (1998) - Rated 02 Sep 2008
70 47% Red Dragon (2002) - Rated 02 Sep 2008
85 80% The Dark Knight (2008) - Rated 02 Sep 2008
23 5% The Number 23 (2007) - Rated 02 Sep 2008
71 50% The Untouchables (1987) - Rated 02 Sep 2008
89 89% True Romance (1993) - Rated 02 Sep 2008
43 17% Octopussy (1983) - Rated 02 Sep 2008
0% Batman & Robin (1997) - Rated 02 Sep 2008