vinco

vinco
Movie Buff - 203 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 7% The Time Machine (2002) - Rated 06 Jan 2013
55 4% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 06 Jan 2013
76 27% Wild Wild West (1999) - Rated 06 Jan 2013
75 23% WALL·E (2008) - Rated 06 Jan 2013
85 62% Men in Black (1997) - Rated 06 Jan 2013
85 62% Gran Torino (2008) - Rated 06 Jan 2013
75 23% Jumanji (1995) - Rated 06 Jan 2013
79 40% Signs (2002) - Rated 06 Jan 2013
85 62% Clerks II (2006) - Rated 06 Jan 2013
82 50% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 06 Jan 2013