Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
vinicius
Movie Buff - 159 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2010
Location: Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
84 Anima persa (1977) - Apr 19, 2011
88 Bringing Up Baby (1938) - Feb 13, 2011
60 Flirting with Disaster (1996) - Feb 13, 2011
70 DeUsynlige (2008) - Feb 12, 2011
94 In My Skin (2002) - Feb 11, 2011
75 Sitcom (1998) - Feb 11, 2011
69 Stanno tutti bene (1990) - Feb 11, 2011
90 The Star Maker (1995) - Feb 11, 2011
100 La Sconosciuta (2006) - Feb 11, 2011
90 Night of the Demon (1957) - Feb 09, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with vinicius. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
vinicius's Favorite...