![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vinnyjax641 | |
![]() |
Movie Buff - 320 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2010
Location: New Castle, Delaware, USA
|

| 75 | Star Trek (2009) - Jan 16, 2011 |
| 56 | Rush Hour 3 (2007) - Aug 22, 2010 |
| 74 | Kung Fu Panda (2008) - Aug 22, 2010 |
| 73 | RocknRolla (2008) - Aug 22, 2010 |
| 75 | Sherlock Holmes (2009) - Aug 22, 2010 |
| 66 | Mulan (1998) - Aug 22, 2010 |
| 87 | Lawrence of Arabia (1962) - Aug 22, 2010 |
| 85 | 12 Monkeys (1995) - Aug 22, 2010 |
| 97 | The Godfather: Part II (1974) - Aug 22, 2010 |
| 79 | Dawn of the Dead (1978) - Aug 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |