![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vinnyx | |
![]() |
Movie Buff - 186 Films Ranked
Member Since: Apr 30, 2006
Location: USA
|

| 88 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Armageddon (1998) - Aug 13, 2007 |
| 84 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Bedazzled (2000) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Behind Enemy Lines (2001) - Aug 13, 2007 |
| 74 | Bicentennial Man (1999) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Black Hawk Down (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Blade II (2002) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |