![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
violetyk | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Nov 5, 2010
Location: USA
|

| 94 | Daddy Day Care (2003) - Nov 05, 2010 |
| 96 | The Holiday (2006) - Nov 05, 2010 |
| 90 | Starsky & Hutch (2004) - Nov 05, 2010 |
| 97 | School of Rock (2003) - Nov 05, 2010 |
| 100 | Titanic (1997) - Nov 05, 2010 |
| 95 | Jarhead (2005) - Nov 05, 2010 |
| 100 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Nov 05, 2010 |
| 100 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Nov 05, 2010 |
| 100 | Never Been Kissed (1999) - Nov 05, 2010 |
| 99 | National Treasure: Book of Secrets (2007) - Nov 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |