vipfloyd

vipfloyd
Movie Buff - 184 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 74% Mulholland Drive (1999) - Rated 15 Feb 2012
80 74% L.A. Confidential (1997) - Rated 15 Feb 2012
85 89% City of God (2002) - Rated 15 Feb 2012
65 22% Away We Go (2009) - Rated 15 Feb 2012
80 74% Se7en (1995) - Rated 15 Feb 2012
80 74% Thank You for Smoking (2006) - Rated 15 Feb 2012
76 63% My Cousin Vinny (1992) - Rated 15 Feb 2012
85 89% Million Dollar Baby (2004) - Rated 15 Feb 2012
80 74% Zodiac (2007) - Rated 15 Feb 2012
70 38% War of the Worlds (2005) - Rated 15 Feb 2012