virtuox

virtuox
Movie Buff - 222 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2009
Location: Dominican Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 39% RoboCop (1987) - Rated 27 Nov 2011
98 79% The Blair Witch Project (1999) - Rated 27 Nov 2011
96 66% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 27 Nov 2011
97 72% Training Day (2001) - Rated 27 Nov 2011
97 72% Blood Diamond (2006) - Rated 27 Nov 2011
94 48% Night at the Museum (2006) - Rated 27 Nov 2011
98 79% Revolutionary Road (2008) - Rated 27 Nov 2011
95 57% Cinderella (1950) - Rated 27 Nov 2011
95 57% The Jungle Book (1967) - Rated 27 Nov 2011
96 66% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 27 Nov 2011