![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
visadar | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Apr 6, 2010
Location: USA
|

| 100 | Eddie Izzard: Dress to Kill (1999) - Apr 06, 2010 |
| 90 | Eddie Izzard: Glorious (1997) - Apr 06, 2010 |
| 100 | Magnolia (1999) - Apr 06, 2010 |
| 100 | Let the Right One In (2008) - Apr 06, 2010 |
| 90 | Full Metal Jacket (1987) - Apr 06, 2010 |
| 85 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Apr 06, 2010 |
| 89 | King Kong (2005) - Apr 06, 2010 |
| 80 | Labyrinth (1986) - Apr 06, 2010 |
| 100 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Apr 06, 2010 |
| 87 | Rounders (1998) - Apr 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |