visualbinam

visualbinam
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2013
Location: T, T, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 85% Benny's Video (1992) - Rated 24 Oct 2014
99 98% Funny Games (1997) - Rated 24 Oct 2014
92 69% Code Unknown (2000) - Rated 24 Oct 2014
95 81% The Piano Teacher (2001) - Rated 24 Oct 2014
92 69% Caché (2005) - Rated 24 Oct 2014
93 75% Amour (2012) - Rated 24 Oct 2014
98 94% The Enigma of Kaspar Hauser (1974) - Rated 24 Oct 2014
91 62% Antichrist (2009) - Rated 24 Oct 2014
99 98% Melancholia (2011) - Rated 24 Oct 2014
94 78% The Boss of It All (2006) - Rated 24 Oct 2014