![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vitalip | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Nov 2, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Wedding Crashers (2005) - Nov 02, 2007 |
| 80 | Swordfish (2001) - Nov 02, 2007 |
| 80 | The Color of Money (1986) - Nov 02, 2007 |
| 85 | Hot Fuzz (2007) - Nov 02, 2007 |
| 85 | Gattaca (1997) - Nov 02, 2007 |
| 80 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Nov 02, 2007 |
| 80 | 300 (2007) - Nov 02, 2007 |
| 75 | Mr. Deeds (2002) - Nov 02, 2007 |
| 80 | The Mask (1994) - Nov 02, 2007 |
| 75 | The Fast and the Furious (2001) - Nov 02, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |