![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vitaminj | |
![]() |
Movie Buff - 299 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 98 | Michael Clayton (2007) - Apr 08, 2012 |
| 76 | Sherlock Holmes (2009) - May 19, 2010 |
| 76 | Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans (2009) - Jan 16, 2010 |
| 98 | Full Metal Jacket (1987) - Dec 04, 2009 |
| 86 | Revenge of the Nerds (1984) - Dec 04, 2009 |
| 91 | Magnolia (1999) - Dec 04, 2009 |
| 89 | Blazing Saddles (1974) - Dec 04, 2009 |
| 86 | Swingers (1996) - Dec 04, 2009 |
| 82 | An Inconvenient Truth (2006) - Dec 04, 2009 |
| 50 | Deja Vu (2006) - Dec 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |