![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vito45 | |
![]() |
Movie Buff - 188 Films Ranked
Member Since: Mar 26, 2011
Location: USA
|

| 100 | Macross Plus (1994) - Mar 26, 2011 |
| 100 | Ghost in the Shell 2.0 (2008) - Mar 26, 2011 |
| 100 | Ghost in the Shell (1995) - Mar 26, 2011 |
| 100 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Mar 26, 2011 |
| 100 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Mar 26, 2011 |
| 98 | Judge Dredd (1995) - Mar 26, 2011 |
| 100 | Moon (2009) - Mar 26, 2011 |
| 100 | Babylon 5: In the Beginning (1998) - Mar 26, 2011 |
| 98 | Kung Pow!: Enter the Fist (2002) - Mar 26, 2011 |
| 96 | Resident Evil: Extinction (2007) - Mar 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |