![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vitreous | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: May 18, 2010
Location: Calgary, Alberta, Canada
|

| 89 | Heathers (1989) - May 18, 2010 |
| 90 | Lolita (1997) - May 18, 2010 |
| 83 | Akira (1988) - May 18, 2010 |
| 80 | Hairspray (2007) - May 18, 2010 |
| 95 | Underworld (2003) - May 18, 2010 |
| 90 | Amélie (2001) - May 18, 2010 |
| 90 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - May 18, 2010 |
| 80 | Boogie Nights (1997) - May 18, 2010 |
| 90 | My Fair Lady (1964) - May 18, 2010 |
| 85 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - May 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |