![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vladan | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2009
Location: Serbia
|

| 80 | Batman Begins (2005) - Oct 17, 2009 |
| 65 | The Fugitive (1993) - Oct 17, 2009 |
| 100 | 12 Angry Men (1957) - Oct 17, 2009 |
| 65 | Speed (1994) - Oct 17, 2009 |
| 85 | As Good As It Gets (1997) - Oct 17, 2009 |
| 65 | The Karate Kid (1984) - Oct 17, 2009 |
| 80 | Dumb and Dumber (1994) - Oct 17, 2009 |
| 0 | Scary Movie 4 (2006) - Oct 17, 2009 |
| 85 | No Country for Old Men (2007) - Oct 17, 2009 |
| 67 | In the Line of Fire (1993) - Oct 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |