![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vlmecc | |
![]() |
Cinema Addict - 1409 Films Ranked
Member Since: Feb 22, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 78 | The Accidental Tourist (1988) - Mar 20, 2007 |
| 62 | Dolores Claiborne (1995) - Mar 20, 2007 |
| 95 | High Noon (1952) - Mar 20, 2007 |
| 22 | Just Visiting (2001) - Mar 20, 2007 |
| 78 | The Apostle (1997) - Mar 20, 2007 |
| 68 | White Squall (1996) - Mar 20, 2007 |
| 79 | Eve's Bayou (1997) - Mar 20, 2007 |
| 83 | Sophie's Choice (1982) - Mar 20, 2007 |
| 76 | Green Card (1990) - Mar 19, 2007 |
| 76 | Stalag 17 (1953) - Mar 19, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |