Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
vluggejapie
Movie Buff - 167 Films Ranked
Member Since: Oct 20, 2010
Location: Amsterdam, Netherlands
Recent Rankings
7 Die Another Day (2002) - May 31, 2011
75 Deja Vu (2006) - Jan 04, 2011
70 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jan 04, 2011
60 National Treasure (2004) - Jan 04, 2011
65 Armored (2009) - Jan 04, 2011
35 Jonah Hex (2010) - Jan 04, 2011
80 The Bourne Supremacy (2004) - Jan 04, 2011
70 Green Zone (2010) - Jan 04, 2011
65 Running Scared (2006) - Jan 04, 2011
75 Repo Men (2010) - Jan 04, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with vluggejapie. Why not go rank more films, then come back and check it out again?