vmlabarbera

vmlabarbera
Movie Buff - 380 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 75% Sin Nombre (2009) - Rated 03 May 2013
96 89% The Good Shepherd (2006) - Rated 03 May 2013
90 65% 8MM (1999) - Rated 03 May 2013
90 65% Skyfall (2012) - Rated 03 May 2013
96 89% Open Your Eyes (1997) - Rated 03 May 2013
87 36% The Good Son (1993) - Rated 03 May 2013
90 65% Pride & Prejudice (2005) - Rated 02 May 2013
90 65% Heat (1995) - Rated 02 May 2013
95 86% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 02 May 2013
87 36% Taken 2 (2012) - Rated 02 May 2013