![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vmobj | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2006
Location: USA
|

| 70 | Million Dollar Baby (2004) - Aug 13, 2007 |
| 72 | War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007 |
| 71 | Closer (2004) - Aug 13, 2007 |
| 63 | Me and You and Everyone We Know (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Searchers (1956) - Aug 13, 2007 |
| 81 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 13, 2007 |
| 79 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Grizzly Man (2005) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Heat (1995) - Aug 13, 2007 |
| 91 | The Insider (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |