![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vnroma | |
![]() |
Film Freak - 649 Films Ranked
Member Since: Mar 1, 2011
Location: Ribeirão Preto, São Paulo, Brazil
|
|
Bio: Biologist and cinema lover
| |

| 100 | Before Sunrise (1995) - Mar 26, 2011 |
| 65 | Hollow Man (2000) - Mar 26, 2011 |
| 80 | The Human Stain (2003) - Mar 26, 2011 |
| 50 | Zack and Miri Make a Porno (2008) - Mar 26, 2011 |
| 60 | The Punisher (2004) - Mar 26, 2011 |
| 100 | Dogville (2003) - Mar 26, 2011 |
| 60 | My Best Friend's Wedding (1997) - Mar 26, 2011 |
| 100 | Good Night, and Good Luck (2005) - Mar 26, 2011 |
| 80 | A Perfect Murder (1998) - Mar 26, 2011 |
| 100 | Thank You for Smoking (2006) - Mar 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |