Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
vodenikrmak
Cinema Addict - 1039 Films Ranked
Member Since: Apr 6, 2009
Location: van, bc, Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
12 Colombiana (2011) - Dec 22, 2011
52 Hesher (2010) - Dec 11, 2011
85 The Guard (2011) - Dec 11, 2011
65 Food, Inc. (2008) - Nov 30, 2011
50 I Love You, Man (2009) - Nov 30, 2011
60 Nixon (1995) - Nov 30, 2011
30 Saw V (2008) - Nov 30, 2011
90 Baraka (1992) - Nov 30, 2011
22 Role Models (2008) - Nov 30, 2011
50 Dumbo (1941) - Nov 30, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with vodenikrmak. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
vodenikrmak's Favorite...