![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
voidblue | |
![]() |
Movie Buff - 243 Films Ranked
Member Since: May 4, 2006
Location: USA
|

| 85 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 89 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |