voileipa

voileipa
Movie Buff - 369 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 18% Man on Wire (2008) - Rated 13 Apr 2015
85 77% The Celebration (1998) - Rated 29 Mar 2015
85 77% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 18 Feb 2015
85 77% Groundhog Day (1993) - Rated 15 Feb 2015
80 48% The Ides of March (2011) - Rated 15 Feb 2015
80 48% Manhattan (1979) - Rated 15 Feb 2015
80 48% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 15 Feb 2015
78 31% The Virgin Suicides (2000) - Rated 08 Feb 2015
79 36% Inherent Vice (2014) - Rated 08 Feb 2015
84 71% The Great Beauty (2013) - Rated 26 Jan 2015