volkamin

volkamin
Movie Buff - 484 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2012
Location: Istanbul, Sisli, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 89% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 21 Oct 2018
63 49% Deepwater Horizon (2016) - Rated 27 Aug 2017
72 76% Get Out (2017) - Rated 22 Aug 2017
89 96% Interstellar (2014) - Rated 19 Aug 2017
62 45% Yaşamak Güzel Şey (2017) - Rated 15 Aug 2017
40 3% The Ottoman Lieutenant (2017) - Rated 14 Aug 2017
68 64% Gifted (2017) - Rated 13 Aug 2017
62 45% Sully (2016) - Rated 13 Aug 2017
60 37% Beauty and the Beast (2017) - Rated 13 Aug 2017
78 86% Heartbreakers (2001) - Rated 07 Mar 2017