![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
volucris | |
![]() |
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: Feb 9, 2010
Location: Florida, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | (500) Days of Summer (2009) - Feb 10, 2010 |
| 75 | The Matrix (1999) - Feb 10, 2010 |
| 90 | Trainspotting (1996) - Feb 10, 2010 |
| 75 | Fantastic Planet (1973) - Feb 10, 2010 |
| 75 | Avatar (2009) - Feb 10, 2010 |
| 70 | The Road (2009) - Feb 10, 2010 |
| 80 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Feb 10, 2010 |
| 40 | 2012 (2009) - Feb 10, 2010 |
| 75 | Show Me Love (1998) - Feb 10, 2010 |
| 80 | Let the Right One In (2008) - Feb 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |