Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
vom
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Jan 22, 2010
Location: Derby, Derbyshire, UK
Bio: short, hairy
Recent Rankings
98 Rushmore (1998) - Oct 29, 2010
95 City of God (2003) - Oct 29, 2010
99 O' Horten (2007) - Oct 29, 2010
57 Bruce Almighty (2003) - Oct 29, 2010
70 Batman Returns (1992) - Oct 29, 2010
83 Unbreakable (2000) - Oct 29, 2010
47 Junior (1994) - Oct 29, 2010
71 The Brothers Bloom (2009) - Oct 29, 2010
65 Madagascar (2005) - Oct 29, 2010
14 The Blair Witch Project (1999) - Oct 29, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with vom. Why not go rank more films, then come back and check it out again?