voolksorf

voolksorf
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2013
Location: Mexico City, DF, Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Nothing says \'I love you\' like the words \'I\', \'love\' and \'you\' put together consecutively into a sentence.

more Recent Ratings

33 48% Rango (2011) - Rated 04 Jul 2013
22 41% Mars Attacks! (1996) - Rated 04 Jul 2013
75 87% Blue Velvet (1986) - Rated 04 Jul 2013
20 37% The Beach (2000) - Rated 04 Jul 2013
58 68% Annie Hall (1977) - Rated 04 Jul 2013
76 90% Dead Ringers (1988) - Rated 04 Jul 2013
50 60% Schindler's List (1993) - Rated 04 Jul 2013
4% The Passion of the Christ (2004) - Rated 04 Jul 2013
12% Erin Brockovich (2000) - Rated 04 Jul 2013
24 44% Fight Club (1999) - Rated 04 Jul 2013