Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
vopnic
Movie Buff - 206 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
95 Memento (2001) - Aug 31, 2009
84 I Love You, Man (2009) - Aug 31, 2009
85 Year One (2009) - Aug 31, 2009
85 Synecdoche, New York (2008) - Aug 31, 2009
90 W. (2008) - Aug 31, 2009
80 Smart People (2008) - Aug 31, 2009
95 The Hangover (2009) - Aug 31, 2009
80 Bolt (2008) - Aug 31, 2009
95 Burn After Reading (2008) - Aug 31, 2009
85 Pineapple Express (2008) - Aug 31, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with vopnic. Why not go rank more films, then come back and check it out again?