![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
votenso | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Wayne, Nebraska, USA
|
|
Bio: Piano player and entreprenuer
| |

| 87 | Syriana (2005) - Aug 18, 2009 |
| 98 | The Aviator (2004) - Aug 18, 2009 |
| 87 | 300 (2007) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Independence Day (1996) - Aug 18, 2009 |
| 40 | Starship Troopers (1997) - Aug 18, 2009 |
| 84 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Aug 18, 2009 |
| 78 | The Mexican (2001) - Aug 18, 2009 |
| 96 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Bruce Almighty (2003) - Aug 18, 2009 |
| 82 | What Women Want (2000) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |