Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
votrev
Movie Buff - 129 Films Ranked
Member Since: May 30, 2010
Location: Germany
Recent Rankings
80 Braveheart (1995) - Jan 19, 2011
76 Seven Samurai (1954) - Jan 19, 2011
60 Hero (2002) - Jan 19, 2011
86 Picnic at Hanging Rock (1975) - Jan 19, 2011
70 Saving Private Ryan (1998) - Jan 19, 2011
60 Gangs of New York (2002) - Jan 19, 2011
62 Dumb and Dumber (1994) - Jan 19, 2011
72 Independence Day (1996) - Jan 19, 2011
65 Final Destination (2000) - Jan 19, 2011
74 Pulp Fiction (1994) - Jan 19, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with votrev. Why not go rank more films, then come back and check it out again?