Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
vrizov
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Jul 28, 2011
Location: Norway
Recent Rankings
90 L.A. Confidential (1997) - Aug 03, 2011
90 Wonder Boys (2000) - Aug 03, 2011
88 The Negotiator (1998) - Aug 02, 2011
91 Brazil (1985) - Aug 02, 2011
91 The Usual Suspects (1995) - Jul 29, 2011
89 Donnie Darko (2001) - Jul 29, 2011
89 Memento (2001) - Jul 29, 2011
88 The King's Speech (2010) - Jul 29, 2011
88 London Boulevard (2010) - Jul 29, 2011
90 City Island (2009) - Jul 29, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with vrizov. Why not go rank more films, then come back and check it out again?