![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vsaldana | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
|

| 100 | Up (2009) - Dec 02, 2009 |
| 65 | Kindergarten Cop (1990) - Dec 02, 2009 |
| 80 | Finding Nemo (2003) - Dec 02, 2009 |
| 80 | Spaceballs (1987) - Dec 02, 2009 |
| 75 | 12 Monkeys (1995) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Live Free or Die Hard (2007) - Aug 18, 2009 |
| 40 | The Passion of the Christ (2004) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Jurassic Park (1993) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Hostage (2005) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |