![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wabassett | |
![]() |
Movie Buff - 111 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: USA
|

| 100 | Young Frankenstein (1974) - Oct 17, 2007 |
| 100 | 101 Dalmatians (1961) - Oct 17, 2007 |
| 90 | Saving Private Ryan (1998) - Oct 17, 2007 |
| 70 | Children of Men (2006) - Oct 17, 2007 |
| 65 | Scream 2 (1997) - Oct 17, 2007 |
| 78 | Back to the Future Part III (1990) - Oct 17, 2007 |
| 65 | Bridget Jones's Diary (2001) - Oct 17, 2007 |
| 89 | Primal Fear (1996) - Oct 17, 2007 |
| 50 | Mission: Impossible 2 (2000) - Oct 17, 2007 |
| 25 | The Ring (2002) - Oct 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |