waffles

waffles
Movie Buff - 457 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2013
Location: Dickson, Tennessee, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 58% Hocus Pocus (1993) - Rated 14 Sep 2013
85 92% Friday the 13th (1980) - Rated 14 Sep 2013
75 73% Arachnophobia (1990) - Rated 14 Sep 2013
85 92% Buffy the Vampire Slayer (1992) - Rated 14 Sep 2013
75 73% The Mist (2007) - Rated 14 Sep 2013
0% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 14 Sep 2013
45 19% Paranormal Activity (2009) - Rated 14 Sep 2013
60 35% Thriller (1983) - Rated 14 Sep 2013
80 84% Halloween (2007) - Rated 14 Sep 2013
65 45% Candyman (1992) - Rated 14 Sep 2013